Plastyczniak

DYREKTOR

MAŁGORZATA WOJTANOWSKA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed doeiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Utenim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laborisnisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor inreprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nullapariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt inculpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

DYREKCJA

GRONO PEDAGOGICZNE

DYREKTOR

KATARZYNA KUBIK

ZASTĘPCA DYREKTORA

MAŁGORZATA GAŁĄZKA

ZASTĘPCA DYREKTORA

ROBERT SUCHIŃSKI

nauczyciele

KADRA NAUCZYCIELSKA

PRZEDMIOTY OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Oskar Bąk

historia,
edukacja dla bezpieczeństwa,
historia i teraźniejszość,
biblioteka

ks. Zbigniew Bienkiewicz

religia

Agnieszka Bartecka

fizyka

Edyta Ciecierska

doradca zawodowy

Grzegorz Ciepaj

język angielski

Marcin Dubiel

wychowanie fizyczne

Małgorzata Gałązka

matematyka

Ewa Garbaj-Kmieć

matematyka

Rozwita Jaron

język francuski

Beata Jaworowska

biologia

Małgorzata Łuczak

język polski

Anna Madej

wychowanie fizyczne

Jan Malinowski

fizyka,
chemia

Anna Małczyńska

język polski

Karolina Nowacka

matematyka,
podstawy przedsiębiorczości

Maria Ołdak

muzyka

Irena Paul

język francuski,
język niemiecki

Łukasz Piotrowski

język angielski

Ewelina Piórkowska

historia,
historia i teraźniejszość,
Wiedza o życiu w rodzinie,
geografia

Marek Przysiecki

informatyka

Dorota Różycka

język polski,
biblioteka

Jolanta Rutecka

język angielski

Małgorzata Wojtanowska

język polski

Agnieszka Zientarska

język polski,
etyka

PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE

Maria Bitka

historia sztuki

Maria Bitka Jr.

fotografia,
projektowanie multimedialne

Anna Boruch-Kuńka

aranżacja wnętrz,
podstawy projektowania

Małgorzata Futkowska

rysunek i malarstwo

Anna Grzesik

podstawy projektowania,
aranżacja wnętrz

Katarzyna Kubik

historia sztuki

Patrycja Kucik

rysunek i malarstwo,
modelowanie

Maria Kupczak-Zajadacz

ceramika

Andrzej Lenarczyk

rzeźba, snycerstwo,
techniki rzeźbiarskie

Wojciech Lippa

historia sztuki

Maciej Markowicz

projektowanie graficzne,
rysunek i malarstwo

Zbigniew Natkaniec

rysunek i malarstwo

Beata Pizoń-Jeziorowska

projektowanie ubioru,
stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku,
rysunek i ćwiczenia kolorystyczne

Jadwiga Poliwoda

historia sztuki

Joanna Preuhs

rysunek i malarstwo,
podstawy fotografii i filmu

Krzysztof Rzepczyński

ceramika,
rzeźba,
techniki rzeźbiarskie,
snycerstwo

Bogusław Skibiński

snycerstwo,
projektowanie zabawek,
podstawy projektowania

Robert Suchiński

rzeźba

Daniel Szopiński

podstawy fotografii i filmu

Joanna Wrześniewska

projektowanie ubioru,
stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku,
scenografia

Antoni Zajadacz

modelowanie

WSPARCIE DLA UCZNIA

SPECJALIŚCI

pedagog szkolny

Danuta Buczyńska

dyżury od 1 września

pedagog@plastyczniak.opole.pl

psycholog szkolny, PEDAGOG SPECJALNY

Mariola Niepołońska-Ilnicka

dyżury od 1 września

mniepolonska-ilnicka@plastyczniak.opole.pl

DORADCA ZAWODOWY

Edyta Ciecierska

dyżury od 1 września