Plastyczniak

W poniedziałek 18 maja klasa 1a wysłuchała rozmowy z aktorem, muzykiem i autorem książki „Lowizm” – Filipem Cembalą. Spotkanie odbyło się w ramach konferencji „Biblioteka. Lubię tu być”, której tegoroczna edycja nosiła tytuł „Zdrowie psychiczne przede wszystkim”. Waga pytań stawianych przez panią Katarzyną Hermasz oraz charyzma gościa sprawiły, że młodzież uczestniczyła w wydarzeniu z prawdziwym zainteresowaniem oraz oceniła je jako zajmujące i potrzebne. Dziękujemy za zaproszenie Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu.
Spotkanie z Filipem Cembalą
kl. 1A na Spotkaniu z Filipem Cembalą