Trzy majowe dni klasa 3 PLSPa spędziła w Gdańsku. Wyjazd był pełen wrażeń, zwiedzania, wspólnej pracy i ciekawych spotkań.
Oprócz zwiedzania ciekawych obiektów, znaleźliśmy też czas na wyprawę do Oliwy i Sopotu.
Palmiarnia zauroczyła wielu z nas.
Odwiedziliśmy także ASP w Gdańsku. To miejsce, do którego wrócimy.
Wystawa fotograficzna Utopia, to ostatni punkt naszego przebogatego programu.
Wieczorne spacery w Gdańsku.
Gdańsk nigdy nie rozczarowuje, pełen uroku i cudownego klimatu.