Przejdź do treści strony

Wyniki konkursu Pejzaże Miast - Place

Grand Prix - Katarzyna Bogucka - Katowice

I miejsce - Martyna Jakubowska - Poznań, nauczyciel prowadzący Henryk Starikiewicz
II miejsce - Tymoteusz Tryzno - Warszawa, nauczyciel prowadzący
III miejsce - Jakub Krasoń - Katowice, nauczyciel prowadzący Agata Tomiczek-Wołonciej

Wyróżnienia:

Karolina Mirek - Katowice, nauczyciel prowadzący Piotr Kossakowski
Magdalena Zawiślak - Katowice, nauczyciel prowadzący Agata Tomiczek-Wołonciej
Karolina Piotrowska - Katowice, nauczyciel prowadzący Beata Hanslik-Janiszewska
Joanna Turek - Katowice, nauczyciel prowadzący Beata Hanslik-Janiszewska
Weronika Kozak - Kraków, nauczyciel prowadzący Magda Hoffman-Dobrzycka
Bartłomiej Kulpa - Warszawa, nauczyciel prowadzący
Dominika Działa - Opole, nauczyciel prowadzący Bożena Szwajkowska-Krauze
Klaudia Więcko - Gdynia, nauczyciel prowadzący Ewa Manuszewska
Mateusz Szlauer - Dąbrowa Górnicza, nauczyciel prowadzący Sylwia Pałuchowska, Edyta Kubik
Monika Sznajder - Opole, nauczyciel prowadzący Joanna Preuhs

Dodatkowo wyróżnieni najmłodsi:

Zuzanna Wasiak - Katowice, nauczyciel prowadzący Agata Tomiczek-Wołonciej
Kamil Lupa - Tarnów, nauczyciel prowadzący Aleksandra Benn
Stanisław Falenta - Lublin
Katarzyna Banasiak - Lublin
Adrianna Marchwińska - Częstochowa
Emilia Zawadzka - Kraków, nauczyciel prowadzący Marzena Bednarska
Jerzy Basiura - Kraków, nauczyciel prowadzący Magda Hoffman-Dobrzycka

Zakwalifikowani do wystawy pokonkursowej:

Urszula Aksinowicz – Supraśl
Wiktoria Balawender – Opole
Sylwia Brancewicz – Zielona Góra
Martyna Byczyńska – Opole
Aleksandra Chodura – Wodzisław Śląski
Natalia Cymorek – Katowice
Piotr Dziuron – Opole
Agnieszka Gorgoń – Dąbrowa Górnicza
Oliwia Górzyńska – Gdynia
Aleksandra Hałdaś – Opole
Iga Hintertan – Szczecin
Jan Jaworski – Warszawa
Marta Jeż – Tarnowskie Góry
Aleksandra Kaczanowska – Tarnowskie Góry
Julia Kneisel – Kalisz
Bartosz Kolczykiewicz – Supraśl
Aleksandra Kopacka – Dąbrowa Górnicza
Kinga Kraczkowska – Bydgoszcz
Aleksandra Kruk – Opole
Magdalena Kuczko – Supraśl
Natalia Kuna – Tarnowskie Góry
Michał Laurentowski – Katowice
Agata Lewandowska – Opole
Monika Lewandowska – Bydgoszcz
Emilia Lorek – Bydgoszcz
Claudia Metto – Dąbrowa Górnicza
Natalia Musioł – Wodzisław Śląski
Agata Nowak – Dąbrowa Górnicza
Marta Olejniczak – Kalisz
Paulina Opieka – Dąbrowa Górnicza
Anna Padula – Częstochowa
Magdalena Pawelak – Tarnowskie Góry
Alicja Pierianowicz – Opole
Weronika Płócienniczek – Gdynia
Gracjana Pòtrëkùs – Gdynia
Wojciech Przybylski – Tarnowskie Góry
Tomczak Rafał – Częstochowa
Dominika Sikora – Kraków
Paulina Słyż – Supraśl
Wojciech Sokołowski – Opole
Dominika Strzelczyk – Kalisz
Natalia Sucharek – Zielona Góra
Eryk Szczepański – Gdynia
Paweł Szlotawa – Opole
Jolanta Szmelter – Gdynia
Natalia Smyła – Częstochowa
Anna Wacławek – Gdynia
Dominika Wasilewska – Supraśl
Wioletta Wejgert – Supraśl
Julia Winiarska – Częstochowa
Karolina Wojdyła – Częstochowa
Angelika Wotka – Opole
Marcin Woźnica – Katowice
Justyna Wyrwał – Opole

Laureatom gratulujemy :)

Protokół obrad Jury