Przejdź do treści strony

Wydarzenia Erasmus

Wydarzenia Erasmus+

 

1. Prezentacja szkolenia we Florencji

Plenarna Rada Pedagogiczna to okazja do podsumowania pracy i podzielenia się doświadczeniami. W związku z tym na Radzie 27.06.2016. nauczycielka Maria Bitka zaprezentowała krótkie podsumowanie doświadczeń.

Streszczenie wystąpienia można zobaczyć w prezentacji przygotowanej przez Panią Bitkę. Prezentacja w żartobliwy i sympatyczny sposób przybliża uroki szkoleń Erasmus +.

FLORENCJA 2016

oprac. K.Kubik

2. W ramach międzynarodowej współpracy w ostatnich dniach października gościliśmy w szkole 21 osobową grupę uczniów z Belgii wraz z nauczycielkami Panią Fabienne i Panią Minne.

Belgowie z katolickiej szkoły w belgijskiej miejscowości Geel mieli możliwość zaznania polskiej gościnności oraz poznania najpiękniejszych miejsc. Wspólnie z polskimi opiekunami zwiedzali Opole, Kraków i Wrocław. Szczególne wrażenie zrobił na nich Wawel oraz Panorama Racławicka. Z chęcią brali udział we wspólnych aktywnościach i lekcjach. Wzięli udział w zajęciach rzeźby, malarstwa, historii sztuki, języka angielskiego i francuskiego. W Opolu poznali także tradycje regionalne oraz Muzeum Polskiej Piosenki. Z niecierpliwością czekamy na wyjazd do Belgii, albowiem spotkanie przebiegało w przyjaznej i wesołej atmosferze.

Więcej...