Przejdź do treści strony

Uczniowie

Klasa I OSSP
wychowawca: Karolina Nowacka
Elvira Chernykh
Maja Czarnecka
Gabriela Czernecka
Dagmara Daleka  
Lukas Gogol
Wiktoria Janik
Max Kalista
Hanna Koza
Adam Kozdraś
Natalia Krajewska
Vivien Kryniewska
Zofia Lichtenberg-Kokoszka
Ewelina Łepek
Monika Mateja
Julia Mościchowska
Julia Pletkiewicz
Wiktoria Plutecka
Maria Prochorec
Dariusz Prochota
Anna Ryx
Oliwia Sobczyk
Laura Wesoły
Zuzanna Żyła
Klasa II OSSP
wychowawca: Dorota Różycka

Jakub Budziński
Justyna Czajkowska
Hanna Golec
Martyna Hermasz
Klaudia Horvat
Patrycja Knosala
Szymon Kokoszka
Taisja Konowałow
Katarzyna Kownacka
Weronika Kula
Kacper Malicki
Wiktoria Marszałek
Bożena Niebój
Oliwia Nowak
Zuzanna Okaj
Maja Pawełczak
Natalia Pilarska
Małgorzata Polak
Emilia Setnicka
Wiktoria Szczerbik
Zuzanna Trzebuniak
Anna Wolanin
Maciej Zwoliński

Klasa III OSSP
wychowawca: Agnieszka Zientarska
Wiktoria Brzezińska
Dominika Czarnecka
Małgorzata Duda
Laura Kamińska
Nina Kootstra
Agnieszka Lichtenberg-Kokoszka
Maja Łątka
Aleksandra Macierzyńska
Wiktoria Marszałek
Zuzanna Miziniak
Jane Morawska
Joe Morawski
Sara Nizkiewicz
Nolepa Anna
Jessica Pasternicka
Marta Pieczonka
Natalia Prządo
Agnieszka Roemer
Julia Roemer
Magdalena Rogowska
Marlena Sabasz
Ewelina Smoleń
Julia Szymczykowska
Maria Zmarzły
Klasa IV OSSP
wychowawca:Katarzyna Kubik
Karolina Drozdowska
Amanda Drożdż
Nadia Hanna
Jakub Jajko
Sara Janda
Kamil Kałuża
Nadia Majrowska
Agnieszka Martuszka
Agata Nowak
Joanna Orlik
Anna Podgórska
Stanisław Sikorski
Joanna Stępniak
Julia Węgrzynowicz
Wiktoria Winniczuk
Roksana Wiśniowska
Małgorzata Wolak
Klasa V OSSP
wychowawca: Jolanta Rutecka
Karolina Adamus
Marcelin Brój
Oliwia Knosala
Konstancja Kozak
Lena Lubińska
Tomasz Nowak
Julia Połczan
Zuzanna Redka
Florian Roman
Michał Skrzypecki
Zuzanna Syposz
Zofia Szlęg
Klasa VI OSSP
wychowawca: Maria Bitka
Angelika Banach
Kamila Bąk
Natalia Borys
Natalia Bronder
Aleksandra Chodorowska
Malwina Gniot
Claudia Görlitz
Joanna Krause
Dominika Krupok
Dominika Kulka
Kinga Paluch
Karolina Polan
Karolina Popiel
Daria Puscz
Hanna Pydynowska
Jakub Rybak
Hanna Siewińska
Jakub Sikorski
Marta Sobczyk
Alicja Sobieszczańska
Aleksandra Szendzielorz
Alicja Szendzielorz
Jagoda Szerement
Angelika Wotka
Mirosław Zawadzki
Klasa I PLP
wychowawca: Łukasz Piotrowski
Jolanta Bartoszek
Agata Cieślak
Martyna Cisińska
Kinga Czwojdrak
Emilia Dawid
Agata Florczyk
Karina Glapiak
Oliwia Gmerek
Marlena Kłak
Katarzyna Kornek
Joanna Kościów
Marta Krokosz
Marcelina Kulik
Anita Laskowska
Sara Major
Martyna Markowicz
Aleksandra Mazur
Barbara Murgrabia
Wiktoria Ociepa
Marianna Olszewska
Dominika Pasionek
Karolina Pietruszka
Martyna Płazińska
Katarzyna Przybylska
Dagmara Rabenda
Iga Szumidłowska
Karolina Świerzy
Katarzyna Wystrach
Michał Zając
Klasa II PLP
wychowawca: Joanna Preuhs
Sylwia Bednarska
Agnieszka Berest
Monika Bugajska
Wiktoria Cichoń
Oktawia Dziedzic
Aleksandra Fajlert
Anna Kamińska
Łukasz Kapuściński
Tomasz Konik
Urszula Kusy
Marta Markowska
Nicola Myśliwiec
Maria Nolepa
Jakub Pańków
Laura Rusnak
Jakub Russak
Paulina Rybczyńska
Patrycja Sokólska
Sonia Szydłowska
Jolanta Twarduś
Wiktoria Wichary
Katarzyna Zabłocka
Klasa III PLP
wychowawca: Małgorzata Łuczak
Mateusz Antończyk
Kamil Born
Nicole Bryłka
Nicole Cichoń
Olivia Desczyk
Rachela Fiech
Jagoda Golińska
Aleksandra Hałdaś
Natalia Hudzik
Jessica Kołodziej
Jan Kowal
Marianna Krajewska
Aleksandra Kruk
Michalina Luboch
Aleksandra Michałek
Marta Mołdawa
Natalia Mazur
Anna Ozimek
Agata Patoła
Martyna Pinkowska
Julia Podborączyńska
Anna Pypłacz
Alicja Tkaczyk
Anna Wawryka
Izabela Weihs
Sara Zimnik
Klasa IV PLP
wychowawca: Ewelina Piórkowska
Joanna Antoniewicz
Agnieszka Brzezina
Andrea Czaja
Dominika Działa
Justyna Jakubiak
Anna Kapellak
Dominika Kordek
Aleksandra Kotygin
Faustyna Lech
Patrycja Mackiel
Anna Naróg
Agnieszka Nawój
Karolina Nowak
Kamila Oszywa
Dorota Panna
Weronika Pasieczna
Natalia Prokopowicz
Karolina Pruchniewska
Katarzyna Ratuszniak
Karolina Saletnik
Natalia Ułasewicz
Marta Wieczorek
Julia Wierny
Julia Wojtuś
Adriana Zakowicz