Przejdź do treści strony

Grono pedagogiczne

Dyrekcja

Dyrektor: Małgorzata Wojtanowska
Wicedyrektor: Małgorzata Gałązka
Wicedyrektor: Daniel Szopiński
Pedagog: Danuta Buczyńska

Kadra nauczycielska

Przedmioty ogólnokształcące
Oskar Bąk historia, biblioteka
ks. Zbigniew Bienkiewicz religia
Edyta Ciecierska doradca zawodowy
Grzegorz Ciepaj język angielski
Anna Den-Kociołek podstawy przedsiębiorczości
Marcin Dubiel wychowanie fizyczne
Małgorzata Gałązka matematyka
Anna Gałwa język angielski
Ewa Garbaj-Kmieć matematyka
Rozwita Jaron język francuski
Beata Jaworowska biologia
Małgorzata Łuczak język polski
Anna Madej wychowanie fizyczne
Jan Malinowski fizyka, chemia
Anna Małczyńska język polski
Agnieszka Michalska geografia
Karolina Nowacka matematyka
Maria Ołdak muzyka
Irena Paul język francuski, język niemiecki
Łukasz Piotrowski język angielski
Ewelina Piórkowska historia, WOS, Wiedza o życiu w rodzinie, geografia
Marek Przysiecki informatyka
Dorota Różycka język polski, biblioteka
Jolanta Rutecka język angielski
Elżbieta Suchińska fizyka
Małgorzata Wojtanowska język polski
Agnieszka Zientarska język polski

 

Przedmioty artystyczne
Maria Bitka historia sztuki
Maria Bitka Jr. fotografia, projektowanie multimedialne, realizacje intermedialne
Bronisław Bolek podstawy projektowania
Anna Boruch-Kuńka snycerstwo, projektowanie zabawek
Teresa Dróżdż-Muszyńska projektowanie graficzne, podstawy projektowania, aranżacja wnętrz
Małgorzata Futkowska rysunek i malarstwo, podstawy projektowania
Irena Grabowska ceramika
Anna Grzesik podstawy projektowania, projektowanie przestrzeni wystawienniczych
Katarzyna Kubik historia sztuki
Patrycja Kucik rysunek i malarstwo, modelowanie
Maria Kupczak-Zajadacz ceramika, rzeźba
Maciej Markowicz projektowanie graficzne, rysunek i malarstwo
Zbigniew Natkaniec rysunek i malarstwo
Monika Nowojska fotografia, podstawy fotografii i filmu, projektowanie multimedialne
Beata Pizoń-Jeziorowska ceramika, techniki scenograficzne, tkanina artystyczna
Jadwiga Poliwoda historia sztuki
Joanna Preuhs rysunek i malarstwo
Krzysztof Rzepczyński rzeźba
Bogusław Skibiński snycerstwo, projektowanie zabawek
Robert Suchiński rzeźba
Andrzej Sznejweis podstawy projektowania
Daniel Szopiński fotografia, podstawy fotografii i filmu
Bożena Szwajkowska-Krauze rysunek i malarstwo
Joanna Wrześniewska tkanina artystyczna, techniki scenograficzne
Antoni Zajadacz rysunek i malarstwo, modelowanie

Zobacz także:

  • ikona

    Pedagog

    Danuta Buczyńska - pedagog szkolny godziny dyżurów wtorek 10.00 - 14.00 środa 10.00 - 14.00 czwartek 10.00 - 14.00

  • ikona

    Doradca zawodowy

    Edyta Ciecierska godziny dyżurów czwartek 8.00 - 14:00 piątek 8.00 - 14:00

  • ikona

    Rady pedagogiczne

    TERMINY SPOTKAŃ RADY PEDAGOGICZNEJW ROKU SZKOLNYM 2017/2018 29.09.2017r. godz. 16.00Rada Pedagogiczna (protokołuje A.Zientarska) 23.10.2017r. godz. 16.00Rada Pedagogiczna i Artystyczna (zatwierdzenie tematów prac dyplomowych) (protokołuje: J.Wrześniewska, B.Szwajkowska-Kraze) 17.11.2017r. godz. 8.00Rada Pedagogiczna Szkoleniowa (protokołuje E.Suchińska) 02.12.2017r. godz. 16.00Rada Pedagogiczna (protokołuje D.Różycka) 19.12.2017r. ...