Przejdź do treści strony

Złotka z Plastyczniaka

17 Mar 2015 r.

3 marca 2015 roku, na opolskim lodowisku TOROPOL, odbyły się zawody w jeździe szybkiej na łyżwach organizowane przez Liceum Ogólnokształcące nr 1. W imprezie uczestniczyli uczniowie z Opola i Nysy, wytypowani wcześniej przez swoich nauczycieli wychowania fizycznego. Wyścig podzielony został na dwie kategorie - chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice:  Hanna Golec (I OSSP), Agata Nowak (III OSSP), Aleksandra Fejlert (I PLP) i Malwina Gniot (V OSSP). Zawody rozegrano w systemie pucharowym. O trofea walczyło ponad 40 zawodników. Do ścisłego finału dostały się dwie nasze zawodniczki, które wspólnie walczyły, o jak najlepszy wynik dla naszej szkoły, zajmując dwa pierwsze miejsca w zawodach (I miejsce Malwina Gniot, II miejsce Hanna Golec). Zawody zakończyły się sukcesem! Drużynowo zdobyliśmy ZŁOTO !!! , a indywidualną nagrodę dla najlepszej zawodniczki dostała, trzeci rok z rzędu, Malwina Gniot. Gratulacje dla całej drużyny.

Oprac.: M. Dubiel

« Powrót do listy