Przejdź do treści strony

Zakończenie roku maturzystów

23 Apr 2021 r.

Kwiecień to dla uczniów Plastyczniaka miesiąc szczególnych emocji i napięć, związanych z egzaminami dyplomowymi. Egzaminy artystyczne i dyplom tegoroczni maturzyści mają już za sobą. Mimo bardzo trudnego roku nauki zdalnej przygotowali wiele fantastycznych prac i wspaniale je obronili.

Przed nimi kolejne poważne wyzwania, związane z maturą i rekrutacją na wyższe uczelnie. 23 kwietnia pożegnaliśmy naszych maturzystów, zamykając w ten sposób etap nauki szkolnej. Zakończenie roku szkolnego, które dla maturzystów odbywa się corocznie właśnie w kwietniu, tuż przed maturą, miało tym razem szczególny charakter. Rano żegnali się ze szkołą uczniowie VI OSSP, wczesnym popołudniem – IV PLP. W zakończeniu nie mogli uczestniczyć ani młodsi uczniowie, ani nawet uczący naszych maturzystów nauczyciele. W imieniu całej społeczności szkolnej żegnały ich wychowawczynie, panie: Anna Madej i Karolina Nowacka, wspierane oczywiście przez Dyrekcję szkoły. Konieczne było zachowanie rygoru sanitarnego.

Mocno trzymamy kciuki za powodzenie egzaminów i zrealizowanie planów edukacyjnych naszych absolwentów. Życzymy im w dorosłym życiu wszystkiego, co potrzebne, by nazwać to życie szczęśliwym i spełnionym.

Drodzy Maturzyści, macie już korzenie, teraz czas rozwinąć skrzydła!

« Powrót do listy