Przejdź do treści strony

Wystawa Pauliny Burzyńskiej

13 Jan 2018 r.

Absolwenci Plastyczniaka to osoby twórcze, kreatywne, niebanalne. Nie wierzycie? Poznajcie Burzę, czyli Paulinę Burzyńską.

Paulina od zawsze była energiczna i wszędzie Jej było pełno. Obecnie, po ukończeniu Architektury Wnętrz na Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, projektuje i skupia się na realizacji postawionych przed sobą celów. Swoje doświadczenie wzbogaciła o studia na jednym z najlepszych uniwersytetów w Europie (Helsinki Metropolia University of Applied Sciences) oraz szkoliła swój warsztat w kilku znanych biurach projektowych (Hanczar Studio oraz Zieta Prozessdesign).

W ANA CAFE przy placu Kopernika 13 w Opolu od 13.01.2018. do 13.03.2018. można oglądać prace naszej absolwentki pod nazwą „MOJA SKANDYNAWIA”. Wystawa prezentuje zestaw mebli inspirowanych kulturą i wzornictwem skandynawskim. Autorka nazywa swój projekt „Moją Skandynawią”, ponieważ oprócz wartości estetycznych, zawarła w nim również filozofię związaną z kulturą krajów skandynawskich – prostota, funkcjonalność organiczna, ekologiczne oraz lokalne materiały, a przede wszystkim umiar.

Oprac.: K.Kubik

« Powrót do listy