Przejdź do treści strony

Uroczystość wręczenia stypendiów i pasowanie na ucznia.

04 Oct 2013 r.

3 października 2013 r. trójka uczniów opolskiej Szkoły Muzycznej oraz Liceum Plastycznego otrzymała stypendia artystyczne Prezydenta miasta Opola. Uroczystości towarzyszył wernisaż prac  nagrodzonych Stypendystów i najzdolniejszych uczniów naszej szkoły, uświetniony  muzycznym popisem skrzypaczki oraz fotokasty prezentujące sylwetki naszych stypendystów. Stypendia, które wręczał  P. Arkadiusz Wiśniewski - I Zastępca Prezydenta Miasta Opola otrzymali  utalentowani młodzi muzycy i plastycy : Martyna Kaszkowiak,  Jagoda Krzemińska, Jakub Dubik oraz Katarzyna Ratuszniak, Oskar Dąbrowski i Hanna Pydynowska. Serdecznie gratulujemy uczniom oraz ich profesorom: p. Januszowi Gajownikowi, p. Karinie Kandzia-Maniak, p. Tomaszowi Strahl oraz p. Bożenie Szwajkowskiej-Krauze,  p. Joannie Preuhs i p. Danielowi Szopińskiemu. To artystyczne święto stało się też okazją dla uroczystości pasowania uczniów z pierwszych klas  naszej szkoły.oprac.: Zofia Szopińska

foto:M.Bączyńska,B. S.Krauze, D.Szopiński

« Powrót do listy