Przejdź do treści strony

Uroczyste zakończenie nauki klas maturalnych

16 Apr 2018 r.

Łza się w oku kręci i trudno uwierzyć, ze to już. Za tegorocznymi maturzystami już cztery i sześć lat nauki. 16 kwietnia 2018 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbyła się uroczystość zakończenia nauki, a po niej w szkolnej galerii Wernisaż Dyplomów 2018.

Uroczystość zakończenia była okazją do wspomnień, podziękowań i podsumowań. Przemówienie wygłosiła Pani Dyrektor Małgorzata Wojtanowska, po którym rodzicom i uczniom wręczyła Listy Gratulacyjne. W imieniu samorządu szkolnego wystąpiła Daria Nowak. Wychowawcy klas IV PLP Joanna Preuhs i VI OSSP Katarzyna Kubik wspominały lata pracy z klasami i wręczyły świadectwa zakończenia nauki. Na scenie ubarwili uroczystość uczniowie młodszych klas z fragmentami poetyckimi i muzycznymi: Anna Ryx z III OSSP, Anna Kałuża z II PLP i Katarzyna Wystrach z III PLP. Po raz ostatni zaśpiewała też dla nas maturzystka Kasia Zabłocka.

Po zakończeniu w szkolnej galerii uczniowie ostatnich klas zaprezentowali prace Dyplomowe będące ukoronowaniem nauki w szkole artystycznej. W tym roku prace powstawały w pracowni: snycerstwa, projektowania graficznego i aranżacji wnętrz.

Oprac.: K.Kubik

« Powrót do listy