Przejdź do treści strony

Torby z motywem Jana Cybisa

12 Feb 2018 r.

Włączając się w obchody rocznicy urodzin patrona naszej szkoły Jana Cybisa w pracowni Projektowania ubioru klasa I PLP pod kierunkiem nauczycieli Joanny Wrześniewskiej i Beaty Pizoń-Jeziorowskiej zaprojektowała i zrealizowała torby inspirowane twórczością i sylwetką artysty.

Każda torba jest wykonana na podstawie autorskiego projektu. W trakcie realizacji uczniowie zapoznali się z nowymi technikami: aplikacją, drukiem transferowym, technikami malarskimi i mieszanymi. Powstało wiele ciekawych prac, z których każdy może wybrać swój motyw „cybisowski”, który najbardziej mu odpowiada, i który mógłby być wizytówką naszej szkoły.

Oprac.: J. Wrześniewska, B.Pizoń-Jeziorowska

Foto: J.Wrześniewska, B.Pizoń-Jeziorowska

« Powrót do listy