Przejdź do treści strony

Targi Edukacyjne 2018

07 Mar 2018 r.

W dnia 7-8 marca 2018 w Centrum Wystawienniczym odbywały się Targi Edukacyjne. Wśród stoisk wystawienniczych nie zabrakło Plastyczniaka.

Nasza szkoła zaprezentowała prace z pracowni fotografii i filmu, projektowania graficznego oraz prace z pracowni tradycyjnych: snycerstwa i tkaniny artystycznej. Dla chętnych stworzono także przestrzeń twórczą, gdzie można było wykonać grafikę lub zdjęcie w klimacie Salvadora Dali. Na scenie nie zabrakło muzycznych talentów Plastyczniaka. Zagrali: Anna Kałuża na skrzypcach i Lukas Gogol na akordeonie.

Naszą szkołę reprezentowali dyrektor Daniel Szopiński, nauczyciele Jolanta Golenia-Mikusz, Monika Nowojska, Maria Bitka, Bronisław Bolek. W akcję promocyjna zaangażowali się uczniowie klasy II PLP i V OSSP.

Oprac.: K.Kubik

Foto: B.Bolek

« Powrót do listy