Przejdź do treści strony

Sukcesy w konkursie "Pamiętajcie o Ogrodach"!

08 Dec 2015 r.

"PAMIĘTAJCIE O OGRODACH" - to kolejna edycja konkursu, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. W piątek odbył się wernisaż pokonkursowy, na który pan Łukasz Piotrowski wyruszył wraz z uczniami. Podróż daleka, ale warta fatygi. Wszyscy zostali miło przyjęci, a wystawa była godna uwagi. Na konkurs wpłynęło 456 prac malarskich i rysunkowych  z 22 szkół plastycznych z kraju i zagranicy. W wyniku prac Jury IV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach” nagrodzeni zostali:


W kategorii malarstwa:

II nagroda: Martyna CISIŃSKA kl. I PLP
III nagroda: Emilia DAWID kl.I PLP

Wyróżnienie: Martyna PINKOWSKA kl. III PLP

W kategorii rysunku:

III nagroda: Michał ZAJĄC  kl. I PLP

 

Dodatkowym osiągnięciem jest to, że wiele prac naszych uczniów zakwalifikowało się na wystawę! Także kochani - 4 nagrody to bardzo dużo, jesteśmy z was dumni! Gratulujemy zwycięzcom!

Oprac.: J. Preuhs

Foto.: J. Preuhs

« Powrót do listy