Przejdź do treści strony

Podsumowanie projektu „Portrety mówione”

05 Oct 2017 r.

Historia łącząca w sobie XX i XXI wiek. Losy ludzi, niezwykłe historie. To wartość projektu „Portrety mówione”, w którym uczestniczyła w ubiegłym roku szkolnym klasa II PLP pod opieką Pani Doroty Różyckiej i Pana Oskara Bąka.

5 października 2017 odbyło się podsumowanie projektu realizowanego przez uczniów opolskich szkół (w tym Plastyczniaka) realizowanego w ramach obchodów 800-lecia Opola. Projekt był możliwością poznania żywej historii miasta poprzez opowieści najstarszych jej mieszkańców. Niejednokrotnie spotkania naszych uczniów z Opolanami zapoczątkowały piękne przyjaźnie. Taka nić porozumienia połączyła Darię Nowak i Martę Kulig z najstarszym absolwentem naszej szkoły. Czekamy na ciąg dalszy tej historii.

Oprac.: K.Kubik

« Powrót do listy