Przejdź do treści strony

Pejzaże Miast: Mosty

24 May 2016 r.

Na wystawie zobaczymy prace:

  • Jerzy Basiura - Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Krakowie
  • Agnieszka Berest - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Mikołaj Betka - Liceum Plastycznego im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
  • Nicole Bryłka - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Wiktoria Cichoń - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Jakub Dominikowski - Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie
  • Julita Duda - Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Krakowie
  • Oktawia Dziedzic - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Weronika Eszyk Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach
  • Aleksandra Fajlert - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Rachela Fiech - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Natalia Hudzik - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Katarzyna Iermoaieva - Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym
  • Anna Ignaczak - Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie
  • Weronika Jarzyna - Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej
  • Jędrzej Jedwabny - Liceum Plastycznego im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
  • Katarzyna Knefel - Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach
  • Paulina Kochman - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • Tomasz Konik - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • Jan Kowal Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • Klaudia Krzosek - Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu
  • Michał Kuropatwa - Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży
  • Urszula Kusy Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • Karina Lech - Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej
  • Dorota Maciaszek - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu
  • Karolina Majewska - Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie
  • Joanna Mateja - Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie
  • Aleksandra Mazur - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Natalia Mazur - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • Natalia Michalska - Państwowy Zespół Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy
  • Aleksandra Mucha - Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
  • Izabela Natanek - Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Krakowie
  • Maria Nolepa - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Karolina Olesiak-Zbieg - Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej
  • Jakub Panków - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Tomasz Paszkowicz - Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie
  • Patrycja Patrzałek - Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Krakowie
  • Julia Podborączyńska - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Anna Podgórska - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Maciej Prosiński - Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży
  • Dagmara Rabenda - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa  w Opolu
  • Dagmara Schmelter - Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni
  • Patrycja Serweta - Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie
  • Adrian Sielicki - Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym
  • Zofia Siwy - Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
  • Patrycja Sokólska - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • Aleksandra Sowińska - Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym
  • Julia Szczerbowska - Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
  • Sonia Szydłowska - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • Julia Szymanowska - Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
  • Dymitr Vygowsky - Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży
  • Karolina Wojsz - Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży
  • Joanna Woźniak - Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
  • Angelika Wrześniewska - Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie
  • Sara Zimnik - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • Weronika Zugaj - Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej
  • GRAND PRIX Justyna Wyrwał - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • I NAGRODA Jędrzej Jedwabny - Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
  • II NAGRODA Joanna Dudzińska - Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
  • III NAGRODA Martyna Sarnowska - Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
  • I NAGRODA Michał Rostkowski - Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży
  • II NAGRODA Karolina Kluza - Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej
  • III NAGORDA Jakub Pańków - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • WYRÓŻNIENIE Anna Podgórska - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • WYRÓŻNIENIE  Nicole Cichoń - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • WYRÓŻNIENIE Marianna Krajewska - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • WYRÓŻNIENIE Oliwia Deszczyk - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • WYRÓŻNIENIE Łukasz Kapuściński - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu
  • WYRÓŻNIENIE Karolina Kluza - Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej
  • WYRÓŻNIENIE Agata Murlikiewicz - Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej
  • WYRÓŻNIENIE Sandra Brzęczek - Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach
  • WYRÓŻNIENIE Aleksandra Dziekan - Liceum Plastyczne im. Bernarda Morando w Zamościu
  • WYRÓŻNIENIE Arkadia Augustyn - Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie
  • WYRÓŻNIENIE Magdalena Mazur - Zespół Szkół Plastycznychw Gdyni

« Powrót do listy