Przejdź do treści strony

Pasowanie na ucznia 2010

14 Oct 2010 r.

14 października to dobry dzień na świętowanie. A w tym roku było, co uczcić.

Po pierwsze dzień Edukacji Narodowej z okazji, którego Dawid Krzak, nowy przewodniczący Samorządu Szkolnego, złożył nauczycielom uroczyste życzenia. Po drugie stypendia, które w tym roku trzem uczennicom naszej szkoły wręczył osobiście Prezydent Miasta Opola. Nagrodzone zostały: Milena Wójcik i Alicja Pałys z klasy IV PLP oraz Dominika Lewandowska z klasy III PLP. Dziewczyny doceniono za ubiegłoroczne osiągnięcia. W krótkich prezentacjach można było zobaczyć ich prace i zainteresowania twórcze. Trzecią okazją do świętowania było powiększenie naszej szkolnej rodziny. Po uroczystym ślubowaniu nowi koledzy z klas I OSSP i I PLP stali się w pełni uczniami plastyczniaka. Przed nimi kilka ciekawych lat spędzonych w naszej szkole. Ostatnią wreszcie, czwartą okazją, był wernisaż wystawy „Czas na Paryż”, który był nostalgiczną wędrówką przez wspomnienia z czerwcowego wyjazdu do miasta zakochanych. W krótkim programie artystycznym został przywołany klimat paryskich ulic, najbardziej znane miejsca i urokliwe dzielnice.

oprac.: Katarzyna Kubik

foto:D.Szopiński

« Powrót do listy