Przejdź do treści strony

Multimedia w sztuce - warsztaty w Katowicach

01 Dec 2016 r.

Jak co roku "reprezentacja" naszej szkoły wzięła udział w warsztatach "Multimedia w sztuce - moje miejsce" organizowanych już 10 raz przez Liceum Plastyczne w Katowicach. Uczestnicy zobaczyli pokaz animacji studentów z Łodzi a także wysłuchali wykładów mogąc zmierzyć się z nowymi programami komputerowymi. Dzięki spotkaniu w Katowicach uczniowie nawiązali nowe znajomości, poznali młodzież z innych liceów plastycznych z całej polski i mieli okazje zobaczyć swój film na "dużym ekranie". Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem "Moje miejsce" - 1 minutową animacje o takim właśnie tytule zaprezentowali uczniowie 2 PLP Michał Zając i Joanna Kośców. Animacja naszych uczniów  wykonana pod opieką Marii Bitki i Marka Przysieckiego wzbudziła pozytywne reakcje publiczności oraz komisji oceniającej filmy. Doceniona została komiksowa stylistyka i elementy humorystyczne.

opracowanie i zdjęcia: Maria Bitka Jr

« Powrót do listy