Przejdź do treści strony

Maturzyści z tarczą!

31 Mar 2015 r.

W dniu 30.03.2015 odbył się coroczny mecz pożegnalny maturzystów w piłkę koszykową. Na przeciwko siebie stanęły drużyny złożone z maturzystów i reprezentacji reszty szkoły. Młodsi uczniowie stawili zaciekły opór swoim starszym kolegom. Od początku meczu było widać,  że maturzyści nie będą mieli lekkiej przeprawy, jak bywało w poprzednich latach. Młodsza drużyna zaczęła od prowadzenia  4:0 ale później do ofensywy przeszli maturzyści zdobywając  przewagę 8:6. Do przerwy prowadzili już 12 : 10. W drugiej połowie mecz nadal był bardzo wyrównany i emocje dawały o sobie znać - ostatecznie mecz zakończył się nieznacznym zwycięstwem drużyny maturzystów i wynikiem 24:22.

Gratulacje dla maturzystów, ale też duże uznanie dla młodszych kolegów i koleżanek za sportowe umiejętności.

Oprac.: M. Dubiel

Foto.: M.Dubiel