Przejdź do treści strony

Festiwal piosenki obcojęzycznej

11 Mar 2013 r.

FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

W poniedziałkowe południe, trojka dziewcząt z naszej szkoły: Agnieszka Brzezina i Karolina Nowak z I PLP i  Wiktoria Szydłak z IV OSSP reprezentowały naszą szkołę na VII Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej  ŚPIEWAJMY RAZEM. Wydarzenie to miało miejsce w jednej z opolskich szkół. Uczennice zaprezentowały wcześniej przygotowane przez siebie utwory:

A. Brzezina: Katie Melua  „Spider’s web”
K. Nowak: Kings of Leon „Use somebody”
W. Szydłak: Liza Minnelli, „New York, New York”

Występ przypadł do gustu szanownemu jury,  Wiktoria z Agnieszką zajęły  miejsce I a Karolina uplasowała się na II. Była zabawa, emocje i adrenalina. Czekamy z niecierpliwością na kolejne sukcesy dziewcząt a jeszcze bardziej na uroczystość podczas której sami będziemy mogli posłuchać wokalnych możliwości dziewcząt.

oprac. E. Piórkowska

foto: E. Piórkowska

« Powrót do listy