Przejdź do treści strony

11 listopad 2009

10 Nov 2009 r.

Uroczysty Koncert z okazji 91-tej Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Zwyczajowo, jak corocznie z okazji święta upamiętniającego odzyskanie przez Polskę niepodległości, które to wydarzenie miało miejsce w dniu 11 listopada 1918 roku, nasza szkoła wspólnie z zaprzyjaźnioną szkołą muzyczną zorganizowała koncert. Odbył się on dnia 10 listopada. Imprezę prowadzili Zofia Szopińska (pracownik biblioteki) i Oskar Bąk (nauczyciel historii, pracownik biblioteki). Za część muzyczną odpowiedzialna była Anna Łagiewa, ucząca w naszej szkole muzyki. Obchody odzyskania niepodległości podzielone były na dwie części. W części pierwszej uczniowie naszej szkoły – Ewa Mikusek, Alicja Pałys, Mateusz Pietrak – recytowali wiersze polskich poetów. Część druga to koncert muzyki poważnej przygotowany przez szkołę muzyczną.

oprac. Oskar Bąk

foto:D.Szopiński

« Powrót do listy